Darmowy kalendarz do wydruku Marzec 2016Jako, że nigdy nie byłam fanem zimy myśl o nadchodzącym Marcu cieszy mnie niezmiernie. Dlatego z tej okazji zrobiłam kolejny bezpłatny kalendarz do druku. Poprzedni a zarazem pierwszy jaki publikowałam na blogu pojawił się dobry czas temu bo dotyczył Października. Jak być może wiecie z wspomnianego posta - taki wydrukowany kalendarz z miejscem na notatki zawsze towarzyszy mi w pracy, oprawiony w ramkę, wisząc nad biurkiem. Jest to niemizernie pożyteczna rzecz bez której dziś nie wyobrażam sobie pracy i organizacji miesiąca.
Dzisiejszy planner tak jak poprzedni zawiera notatnik oraz dużo miejsca na notatki w każdym dniu tygodnia. Jest też w pełni nastawiony na polskie podejście do kwestii rozpoczęcia miesiąca- czyli tydzień zaczyna się od poniedziałku ;-) Od poprzedniej wersji rożni się orientacją- tym razem wersja pionowa plus przygotowałam dwie wersje kolorystyczne  do wyboru. Kalendarz najlepiej wydrukować na kartce formatu A4. Aby pobrać kliknij na wybrany obrazek, bądź w znajdujący się pod nim link-opis, następnie kliknij SKIP ADD :)Aby pobrać wersję zieloną w pełnym rozmiarze kliknij TUTAJ, następnie kliknij SKIP ADD :)Aby pobrać wersję różową w pełnym rozmiarze kliknij TUTAJ, następnie kliknij SKIP ADD :)


7 komentarzy

 1. Bardzo ładny projekt, taki kobieco-romantyczny :) Drukuję do planowania blogowych postów!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiosna idzie, są i kwiaty. Ładnie i delikatnie, fajne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Od zawsze podziwiałam ludzi zorganizowanych! Ja jestem typem bałaganiarza, nawet w kalendarzach, więc nie są one dla mnie ani trochę :) Ale Twoje projekty bardzo mi się podobają! Szczególnie ta w różowym kolorze, bo za zielonym nie przepadam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny kalendarzyk! :)
  Cieplutko pozdrawiam, życzę mnóstwa sukcesów w blogowaniu, a także zapraszam do siebie, jednocześnie cichutko zachęcając do obserwacji!☼
  Mój blog-KLIK!

  OdpowiedzUsuń

Instagram