Kalendarz do wydruku na wrzesień + URODZINY BLOGA!!

Dziś przychodzę do was z dwoma sprawami.  Pierwsza, to kalendarz do wydruku na sierpień.  Druga, to blogowe urodziny i zapowiedź konkursu!
Po pierwsze, newslettery zostały wysłane, a na wszystkich subskrybentów czekają w skrzynce listy z kalendarzem. Tym razem jest już jesiennie, w kolorach nadchodzącej pory roku :)

Jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentem, a chcesz taki darmowy kalendarz, wystarczy zapisać się do newslettera. Kliknij w przycisk poniżej, śmiało!


Dodatkowo, jeśli komuś spodobał się wzór, który przygotowałam na kalendarzu, zrobiłam wersję do pobrania. Można używać go zarówno prywatnie jak i komercyjnie ;)


Sprawa kolejna, to fakt, iż równo rok temu opublikowałam swój pierwszy post!  Mamy więc dziś blogowe urodziny! Taką wyjątkową okazję należy uczcić, najlepiej jakimś przyjemnym konkursem, prawda? :) W okolicach pierwszego tygodnia września na blogu i fb ukaże się informacja z zasadami konkursu. Sam konkurs odbędzie się na facebooku. Do wygrania będzie wybrany kubeczek z mojego sklepiku. Zostańcie więc w kontakcie, i śledźcie kreatywny fanpage jak i samego bloga! :)

Dziękuję Ci za wizytę na moim blogu, będzie mi również bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad komentując :)

A jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić inne wpisy polub mnie na facebooku, o TUTAJ.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim z innymi, będzie fajnie jeśli przekażesz go dalej w świat! Kliknij w ikonkę na dole, do wybranego medium.

Zapisz się do KREATYWNEGO NEWSLETTERA, aby otrzymywać wyjątkowe materiały dostępne tylko dla subskrybentów.

6 komentarzy

 1. Jakie to fajne, w styczniu mam pierwsze urodziny bloga...

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepszego z okazji urodzin blogowych w takim razie (:
  U mnie tez mija rok, więc doskonale znam to uczucie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego! (https://www.facebook.com/acupofcoffeesolveseverything/)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdybym miała wybierać - nie umiałabym zdecydować się, który kubek jest najlepszy (chociaż Ukochany definitywnie stwierdził, że ten "To niestety nie jest piwo" wygrywa stawkę :D)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w dalszym blogowaniu! ;-)

  OdpowiedzUsuń

Instagram