Kalendarz na luty do pobrania


Jako motyw kalendarza do wydruku na luty wybrałam... gorącą czekoladę. Pomyślałam, że gdy za oknem mróz dobrze będzie mieć ją zawsze pod ręką, choćby na ilustracji. Bo kto nie lubi gorącej czekolady, zwłaszcza zimą?

Tego miesięczny kalendarz wyjątkowo występuje aż w dwóch wersjach :) Co do szczegółów technicznych- jak zawsze maksymalny format wydruku kalendarza to A4, dostępna jest wersja w kolorze i czarno- biała.

Jeśli subskrybujesz kreatywny newsletter to kalendarz czeka już na Ciebie w skrzynce- koniecznie zajrzyj na maila i pobierz zanim czekolada wystygnie! ;)

Jeśli jeszcze nie jesteś subskrybentem, to...Zapisz się do KREATYWNEGO NEWSLETTERA, aby otrzymywać wyjątkowe materiały dostępne tylko dla subskrybentów.
Dziękuję Ci za wizytę na moim blogu, będzie mi również bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad komentując :)

A jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić inne wpisy polub mnie na facebooku, o TUTAJ.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim z innymi, będzie fajnie jeśli przekażesz go dalej w świat! Kliknij w ikonkę na dole, do wybranego medium.

3 komentarze

  1. Uwielbiam połączenie czerni bieli i złota <3 Świetna grafika - drukuję! Czekam an marzec :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny! Ubóstwiam czcionki w zlotym kolorze, niestety moje umiejętności graficzne są zbyt marne i nie umiem takich tworzyć, a bardzo bym chciała 😉

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne grafiki! Sama w tym roku chciałam od stycznia swoje tworzyć, ale brak czasu mi na to nie pozwolił, ale teraz już go więcej więc oby mi się udało - myślę, że jest to fajna zabawa :)

    OdpowiedzUsuń

Instagram