Kartki na Walentynki do wydruku


Niedługo walentynki, to więc ostatni czas, aby podzielić się z wami moimi pomysłami na tą okazję. Dzisiaj prezentuję walentynkowe kartki do pobrania. W czwartek ukaże się kolejny i jednocześnie ostatni post z tej serii, z kulinarnym pomysłem na walentynkowy prezent dla faceta. W planach były jeszcze walentynkowe tapety do pobrania, ale tworzyłam je z 3 miesięcznym wyprzedzeniem, i zwyczajnie gdzieś mi się zapodziały w odmętach komputera :(

Co do kartek- na początku to miały być typowe, poważne kartki. Wiecie, takie poważne przez duże P ;) Koniec końców prócz tych ,,poważnych" zrobiłam też parę kartek z przymrużeniem oka. Wzorów jest 6, można więc wybierać, przebierać i nawet wybrzydzać, oczywiście w miarę rozsądku :DGrafiki zalecam drukować w maksymalnym formacie do A4, tak więc mogą służyć również jako plakaty do oprawienia w ramki i podarowania najbliższej osobie.

<< KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ GRAFIKI >>


7 komentarzy

 1. Urocze i chyba każdy znajdzie coś dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba już wiem, jaką kartkę dostanie mój Mąż ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne są,szkoda,że jestem wieczną singielką :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne kartki. Przydadzą się każdemu, kto wysyła Walentynki. Ja w tym roku zdecydowałam się na aternatywę dla kartki czyli małe pudełeczka z niespodzianką.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne kartki. Przydadzą się każdemu, kto wysyła Walentynki. Ja w tym roku zdecydowałam się na aternatywę dla kartki czyli małe pudełeczka z niespodzianką.

  OdpowiedzUsuń

Instagram