fot. Fotografie Pani Ani

Cześć, jestem Klaudia, a to mój blog o kreatywny lifestylu. Rozgość się!

Miło mi, że odwiedzasz moje miejsce w sieci. Mam nadzieję, że zainspiruje Cię do wykonania kreatywnych projektów i wdrożenia w życie nowych pomysłów!


DLACZEGO NOTATNIK KREATYWNY?

Ten blog to pewnego rodzaju wirtualny notatnik, w którym zapisuję postępy moich twórczych zmagań i wszystkie kreatywne pomysły i inspiracje. Dziele się tu także wiedzą na temat przydatnych miejsc w sieci, tworzę poradniki i pokazuję, jak wykonać rękodzielnicze projekty.

CO ZNAJDZIESZ NA BLOGU?

✓ Odnajdziesz tu spis ciekawych i praktycznych narzędzi do tworzenia grafik, oraz instrukcje jak je wykonać, krok po kroku. Prócz tego w sekcji DO POBRANIA czeka na Ciebie mnóstwo graficznych projektów. Dodatkowo, zapisując się do KREATYWNEGO NEWSLETTERA, co miesiąc otrzymasz kalendarz na dany miesiąc z moimi grafikami, stworzony specjalnie dla czytelników.

✓ Pojawiają się tu także moje fotograficzne ,,przydasiowe” pewniaki, czyli publikacje na temat sprytnych narzędzi do edycji fotografii. Pokazuję tu również praktyczne triki związane z wykonywaniem i obróbką zdjęć.

✓ Czeka tu  na Ciebie także mnóstwo  pomysłów na projekty DIY. Krok po kroku pokaże Ci, że ,,zrób to sam” nie musi być skomplikowane, ani wyglądać tandetnie. Przekonasz się też, ile satysfakcji może dać Ci własnoręcznie wykonany projekt.

✓ Znajdziesz tu również pyszne i  sprawdzone przepisy. Publikując je trzymam się trzech zasad: mają być te proste, szybkie i przede wszystkim-smaczne.

✓ Odkryjesz tu także wnętrzarskie inspiracje. Ciągle coś zmieniam, kombinuje, szukam nowych rozwiązań, którymi chcę się tutaj dzielić.

BLOG POD KOCIM NADZOREM

Przez pierwsze lata istnienia bloga głównym nadzorcą całej inicjatywy był Kefir- pierwszy i jedyny w Polsce koci inspektor robót kreatywnych i tester DIY. Doglądał on procesu twórczego i poddawał projekty testom na odporność kocich zębów. Choć dziś mojego wyjątkowego, kociego przyjaciela nie ma już z nami, możecie znaleźć tu mnóstwo postów z jego udziałem a on sam wciąż jest wspaniałym kocim partonem tego bloga. Obecnie obowiązki Kefira przejął kot Sherlock Stefan, uroczy, szary dżentelmen, uwielbiający podkradać tasiemki i zabawy koralikami.