Miło mi, że odwiedzasz moje miejsce w sieci. Mam nadzieję, że wizyta tutaj zainspiruje Cię do wykonania wielu kreatywnych projektów DIY, graficznych czy kulinarnych!

DLACZEGO NOTATNIK KREATYWNY

Ten blog to pewnego rodzaju wirtualny notatnik, w którym zapisuję postępy moich twórczych czy kulinarnych zmagań. Znajdują tu miejsce wszystkie moje kreatywne pomysły oraz inspiracje.

 

BLOGOWE CELE

Pokazuję jak wykonać rękodzielnicze projekty, głównie wnętrzarskie. Dzielę się przepisami na nietuzinkowe wypieki i nie tylko. Prezentuję tu także ciekawe miejsca w sieci, przydatne dla grafików, fotografów czy blogerów, tworzę także poradniki graficzne.

 

Kreatywność jest prosta!

Wszystkie te projekty i pomysły łączy jedna cecha- są niedrogie, szybkie i proste do wykonania. To jest dla mnie najważniejsze, bo często słyszę hasła takie jak;

… ale to trzeba mieć czas

…. komu by się chciało robić samemu

… to wygląda skomplikowanie, ja to mam dwie lewe ręce do takich plastycznych rzeczy

Tym blogiem chcę udowodnić, że nic bardziej mylnego i każdy może czerpać radość z prac kreatywnych bez względu na fundusze czy predyspozycje manualne! 🙂 To świetny sposób na relaks, a duma z własnoręcznie wykonanego projektu jest ogromna!

 

CO DOKŁADNIE ZNAJDZIESZ NA BLOGU?

✓ Odnajdziesz tu spis ciekawych i praktycznych narzędzi do tworzenia grafik, oraz instrukcje jak je wykonać, krok po kroku. Prócz tego w sekcji DO POBRANIA czeka na Ciebie mnóstwo plakatów, kartek, tapet czy innych grafik. Dodatkowo, zapisując się do KREATYWNEGO NEWSLETTERA, co miesiąc otrzymasz kalendarz na dany miesiąc z moimi grafikami, stworzony specjalnie dla czytelników oraz specjalne graficzne bonusy.

✓ Pojawiają się tu także moje fotograficzne ,,przydasiowe” pewniaki, czyli publikacje na temat sprytnych narzędzi do edycji fotografii. Pokazuję tu również praktyczne triki związane z wykonywaniem i obróbką zdjęć.

✓ Czeka tu  na Ciebie również mnóstwo  pomysłów na projekty DIY. Krok po kroku pokaże Ci, że ,,zrób to sam” nie musi być skomplikowane, ani wyglądać tandetnie.

✓ Znajdziesz tu również pyszne i  sprawdzone przepisy. Publikując je trzymam się trzech zasad: mają być te proste, szybkie i przede wszystkim- smaczne.

✓ Odkryjesz tu także wnętrzarskie inspiracje. Ciągle coś zmieniam, kombinuje, szukam nowych rozwiązań, którymi chcę się tutaj dzielić.

 

BLOG POD KOCIM NADZOREM

Przez pierwsze lata istnienia bloga głównym nadzorcą całej inicjatywy był Kefir- pierwszy i jedyny w Polsce koci inspektor robót kreatywnych i tester DIY. Doglądał on procesu twórczego i poddawał projekty testom na odporność kocich zębów. Choć dziś mojego wyjątkowego, kociego przyjaciela nie ma już z nami, możecie znaleźć tu mnóstwo postów z jego udziałem a on sam wciąż jest wspaniałym kocim partonem tego bloga. Obecnie obowiązki Kefira przejął kot Stefan, uroczy, szary dżentelmen, uwielbiający podkradać tasiemki i zabawy koralikami.

 

POWRÓT DO BLOGA