Czas na podsumowanie, czyli przegląd najchętniej czytanych przez Was postów w 2018 roku! Wzięłam pod uwagę wszystkie posty najczęściej odwiedzane w 2018, niezależnie od daty ich publikacji, jest to więc tez w pewien sposób przegląd szerszej działalności bloga,  przez lata. Nie przedłużając, zobaczmy co tam mamy!


1. Test lokalizatora GPS dla zwierząt

W tym roku na blogu rządziły… zwierzaki! Najpopularniejszy okazał się duet Bruno i Stefan, którzy wzięli udział w teście lokalizatora i kamery. Bruno w dalszym ciągu z niego korzysta, wszystko działa ok, nie straszne urządzeniu też warunki atmosferyczne. Jedynie ostatecznie rozpadła się silikonowa oprawka, ale tej jak już pisałam wcześniej, pomógł jej Stefan nadgryzając gumę, więc w sumie nie jej wina… 😀

2. Kolorowanka do druku 

Nie sadziłam, że ten wydruk okaże się takim hitem 😉 Zastanawiam się teraz nad kolejną kolorowanką, muszę tylko wymyślić co to będzie tym razem. Macie jakieś sugestie? Tylko nie budynki, błagam, ostatnio maluję same budynki (nawet jeden zobaczycie na blogu w formie tapety, o TUTAJ), tego jednego mam na razie dość 😀

3. Całoroczny kalendarz do druku na 2018 rok

Kolejnym hitem okazał się całoroczny kalendarz, mam nadzieję, że ten na 2019 powtórzy sukces swojego poprzednika 🙂 Najnowszy możecie znaleźć TUTAJ, zawiera on bonus w postaci polskich przysłów.

4. 6 stron z darmowymi presetami do Lightrooma i Photoshopa

Zastanawiam się nad zrobieniem takiego wpisu z różnymi fajnymi pędzlami do PS albo jakimiś przydasiami do Illustratora, jest tu ktoś zainteresowany taka tematyką? Myślę, tez nad drugą częścią cytowanego wpisu. Tyle planów na 2019, a jeszcze się  nawet nie zaczął- super!

5. Instrukcja wykonania skandynawskiego skrzata

Hit każdych świąt- skandynawski skrzat. Nic dziwnego, ze pojawił się w tym zestawieniu.

6. Żelowe mydełka na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Wpis bardzo na czasie bo święto dziadków już niedługo. Tak naprawdę to świetna opcja prezentowa na każda okazję, ale łatwość wykonania sprawia, że prezent ten spokojnie mogą wykonać nawet małe dzieci. Oczywiście pod stosownym nadzorem rodziców 😉

7. Sai Paint Toll – pędzlowe must have

Kolejny graficzny post, tym razem coś dla rysujących w SAIu. Do dziś używam podanych tu pędzli!

8. Tapety z różami na pulpit i telefon

Uwielbiam te tapety, to chyba póki co moje ulubione, które stworzyłam, tym bardziej cieszy mnie fakt, ze Wam tez przypadły równie mocno do gustu!

 

9. Walentynkowe plakaty/kartki

Okazja trochę dalsza, ale nie taka znów odległa- walentynki! Grafiki można drukować zarówno jako plakaty jak i kartki, dlatego można zarówno komuś je podarować jak i po prostu ozdobić mieszkanie.

10. Plany lekcji do wydruku

Kolejna rzecz, która niedługo znów może się przydać, czyli plany lekcji. Nowy semestr niedługo, warto więc na nie zerknąć.


Powiem Wam, że pisanie tego postu było bardzo pozytywną niespodzianką. Nie sądziłam ( a w sumie nie powinno mnie to dziwić, w końcu moje dwie gwiazdy, haha!) że największą popularność zgarnie post o zwierzakowych sprawach, czy że kolorowanka aż trak przypadła Wam do gustu! ❤

Wszystkiego pięknego i kreatywnego w Nowym Roku! :*