najposty

Nie mogę uwierzyć, że to mój ostatni post w 2016 roku. Przecież tak zupełnie niedawno cieszyłam się, że wytrwałam w prowadzeniu bloga w 2015 i przechodzę z nim w kolejny rok, a tymczasem następny już tuz tuż. Chciałabym wam bardzo, ale to bardzo, tak od serduszka podziękować. Za to, że jesteście tu ze mną kolejny rok i odwiedzacie bloga, że mam dla kogo pisać i strać się coraz bardziej! <3

Ten ostatni post w tym roku postanowiłam przeznaczyć również na blogowe podsumowanie. Sprawdziłam, które wpisy w 2016 roku cieszyły się największą popularnością, co najbardziej was interesowało.

Wpisy podzieliłam na kategorie- często przenikają się one nawzajem i trudno było wybrać do której dopasować dany wpis- mam jednak nadzieję, że udało mi się to zrobić jak najbardziej z sensem.

A tak prezentuje się lista najpopularniejszych wpisów 2016;

GRAFIKA I PROJEKTOWANIE

Na miejscu pierwszym  TRUDNE FONTY, drugie zajmuje post  5 STRON Z DARMOWYMI MATERIAŁAMI a trzecie 6 STRON, KTÓRE POMOGĄ DOBRAĆ KOLORY.


RYSUNEK

EFEKT WYZWANIA RYSUNKOWEGO U HATTU, dalej NAJCIEKAWSZE PĘDZLE DO SAI, następnie 5 APLIKACJI DO KREATYWNEGO RYSOWANIA. Niewiele mniej odwiedzin miał post II CZĘŚĆ PORADNIKÓW JAK RYSOWAĆ POSTACIE

WNĘTRZA

Zdecydowanym hitem jest tutaj post MIEJSCE PRACY- 6 TRENDÓW Z PINTERESTA. Inne wpisy to   5 SPOSOBÓW NA OZDOBIENIE ŚCIANY i post ukazujący MOJĄ STREFĘ SYPIALNI


DO POBRANIA/ DO WYDRUKU

Prym wiodą tutaj ostatnie posty- ZIMOWE TAPETY NA TELEFON i ZIMOWO- ŚWIĄTECZNE PLAKATY oraz ETYKIETY PREZENTOWE. Warto tu wspomnieć o jednym nieco starszym poście, który ma niewiele mniej odwiedzin- KOLOROWANKA DO WYDRUKU.

DIY

Miejsce pierwsze zajmuje tu IKEA HACK- ZŁOTA GEOMETRYCZNA TACA. Kolejne posty to KRYSZTAŁOWA DONICZKA oraz DREWNIANA DRABINKA W STYLU SHABBY.

KULINARIA

W tej kategorii (jednocześnie będąc najczęściej odwiedzanym postem na blogu!) jest przepis na BŁYSKAWICZNE BUŁECZKI BEZ DROŻDŻY. Zaraz po nim sporym zainteresowaniem cieszy się przepis na KOKTAJL Z MASŁA ORZECHOWEGO i MUS CZEKOLADOWO- DAKTYLOWY.

FOTOGRAFIA

Ta kategoria ma najmniej wpisów podam więc tylko jeden, najpopularniejszy post. Jest to 10 DARMOWYCH STRON Z AKCJAMI DO PS.

A na koniec chciałabym wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku kochani!

Zapisz się do KREATYWNEGO NEWSLETTERA, aby otrzymywać wyjątkowe materiały dostępne tylko dla subskrybentów.
Dziękuję Ci za wizytę na moim blogu, będzie mi również bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad komentując 🙂

A jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić inne wpisy polub mnie na facebooku, o TUTAJ.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim z innymi, będzie fajnie jeśli przekażesz go dalej w świat! Kliknij w ikonkę na dole, do wybranego medium.