klawiatura
Witajcie!
Pierwsze wpisy są zazwyczaj najtrudniejsze. Bo co powinno znaleźć się w takim poście? Prawdopodobnie informacja dlaczego postanowiłam założyć bloga. No więc przyznam się. Blog powstał z zazdrości.Tak, dokładnie. Z takiej małej, paskudnej zazdrości co to gryzła mnie od środka już jakiś czas.
A było to tak;

Od paru lat intensywnie i z zafascynowaniem przeglądałam różne blogi kreatywne. Podziwiałam sobie ukradkiem te wszystkie wspaniałe rzeczy które publikujecie i coraz bardziej zazdrościłam bo też tak chciałam. Bo to naprawdę świetna sprawa dzielić się ze światem swoimi pasjami.

I tak mogłabym zazdrościć do dziś gdyby nie fakt, że ostatnio w końcu wzięłam się w sobie i postanowiłam, że ”wystarczy, teraz ja będę też tak pisać!”

Stoczyłam więc wstępna bitwę z edycją szablonu i zabrałam się za napisanie pierwszego posta. Jak widać nie wszystkie zakładki na blogu jeszcze działają czy nie wszystkie czcionki jak należy radzą sobie z polskimi znakami. Z czasem jednak mam nadzieję, że wszystko zacznie wyglądać jak należy.

Co będzie znajdowało się na blogu?

Chciałam, aby ten blog był pewnego rodzaju notatnikiem w którym będę zapisywać postępy moich plastycznych działań oraz tym co mnie w danej chwili zafascynuje. Również wszystko to co uznam za na tyle przydatne, że warto się tym podzielić. Będę pokazywać  tu to co uwielbiam robić. Dlatego jak przystało na fana pieczenia na blogu będą moje ulubione przepisy, oczywiście tylko szybkie, proste i sprawdzone.  Znajda się także moje realizacje pomysłów na  wszelakie projekty typu DIY, posty dotyczące moich rysunków czy zdjęcia, które lubię.

Tymczasem jedyne o co was proszę to życzcie mi wytrwałości! 🙂