aliexpress haul zakupy papiernicze

Za miesiąc rok szkolny, za kolejne dwa akademicki. To więc dobry czas na zamówienie paru papierniczych drobiazgów na Aliexpress- przez 30 dni spokojnie zdążą do nas dotrzeć.  Ja, choć edukacja już za mną, wciąż mam słabość do pięknych produktów papierniczych.  Dziś pokażę wam moje ostatnie większe biurowe zakupy na Allie. Ceny produktów z dzisiejszego posta oscylują w okolicy dollara, max 3, więc same śliczne tanioszki.

Karteczki samoprzylepne

Uwielbiam nietypowe przylepki,  a na Aliexpress naprawdę jest w czym wybierać.  Ja wybrałam te z motywem marmurkowym czy akwareli, ale pod linkami znajdziecie również inne ciekawe wzory i kolory.  Moim zdecydowanym  faworytem są te okrągłe- modny we wnętrzach beton tym razem w formie papierowej. Zakupiłam też śliczne, metaliczne spinacze do papieru. Na aukcji do wyboru również wiele innych kolorów.

aliexpress haul karteczki samoprzylepne zakupy papiernicze

1 | 2 | 3

Metaliczne spinacze

Linijki, nożyki i nożyczki

Ostatnio zaopatrzyłam się też w nowe linijki- moim faworytem jest czarna, drewniana, z motywem koronki i złotymi cyframi. Coś pięknego, niesamowita ozdoba biurka. Mniej estetycznym za to bardzo użytecznym gadżetem jest druga- plastikowa, rozkładana przez co jest fajnie długa przy minimalnej ilości zajmowanego miejsca do przechowywania. Ma też różne kształty jak serce czy kolo do odrysowania. Niestety link do sklepu w którym kupowałam pastelowe nożyczki i nożyk wygasł, zamieściłam więc link do tego samego towaru, ale innej aukcji. Tu niestety nie można wybrać koloru, są one losowe.  Rzeczy te kupiłam taniej niż zazwyczaj, posiadałam bowiem kupony , nie ryzykowałam więc wiele.  Jeśli więc wahacie się czy są one warte swej obecnej ceny, to najbardziej z tych dwóch rzeczy polecam nożyk. Ostatnio mam jakiegoś pecha i ciągle trafiają mi się same tępe egzemplarze, ten jest jednak idealnie ostry, pracować z nim to czysta przyjemność.

aliexpress haul karteczki samoprzylepne zakupy papiernicze nozyczki nożyk linijka1 | 2 | 3 | 4

Ołówki i długopisy

Najbardziej jestem zachwycona dwójką- śliczny kwiatowy ołówek, który wygląda jak zupełnie jak klasyczny, jest to jednak automatyk z wymiennymi wkładami.  Możemy więc używać go wciąż i wciąż ciesząc się wzorem.  Kolejny mój hit to piąteczka- zamówiłam już kolejny, tym razem liczę na biały- uwielbiam jego bryłowaty wygląd i to jak wygodnie dzięki temu leży w dłoni.  Wszystkie długopisy jakie zamówiłam to tzw. cienkie kulkowce, z czarnym tuszem.

aliexpress haul papierniczy długopisy ołówki tanio zakupy

aliexpress haul długopisy ołówki zakupy tanie

Długopisy 1 | 4 | 5

Ołówki 2 | 3

I kolejna ozdobna taśma do kolekcji. Ta nawet opakowanie miała prześliczne.  Do kupienia TUTAJ.  Warto kupować washi tape na Aliexpress- wybór wzorów jest przeogromny, a ceny bardzo w porządku. Moje ulubione wzory z Alie, które przewinęły się tu na blogu to metaliczne trójkąciki,  złote kropeczki czy tkaninowe floral. Na blogu pojawiło się tez sporo pomysłów jak wykorzystać ozdobną taśmę, np. o TUTAJ czy TU.

aliexpress haul zakupy do szkoły studia papiernicze domowe biuro

I jak, coć wpadło wam w oko? 🙂 Niedługo być może kolejna część tego typu posta- kolejne cuda są już w drodze do mnie!