Pomyślałam, że skoro marzec to Craft Month, świetnym sposobem na jego podsumowanie będzie podzielenie się listą DIY, które w ostatnim czasie wpadły mi w oko. Myślę, że jak tylko zobaczycie jakie cudeńka tworzą dziewczyny, również będziecie chcieli coś takiego wykonać!

Craft Month został założony w 1994 roku przez Stowarzyszenie Rzemiosła i Hobby. Ma on na celu pomóc wszystkim odkryć na nowo radość z rzemiosła, jest to miesiąc, w którym chodzi o naukę nowych kreatywnych umiejętności, znalezienie nowego ulubionego hobby lub powrót do hobby, które niegdyś się kochało.

Źródło cytatu i więcej o CRAFT MONTH

Brzmi super, prawda? Oto więc moja  dziesiątka wpisów, które was zainspirują i obudza waszego wewnętrznego Adama Słodowego! 😉

1. Heksagonalne magnesy z korka – THE GREAT KATE

Heksagonalne- to hasło wystarczy, żeby zachęcić mnie do jakiegoś DIY. I jeszcze ten korek, który też uwielbiam. No sami popatrzcie, cudne prawda?

2. Kocia osłonka na doniczkę z butelki- DEKOLAND

Jestem zauroczona tym projektem! No dobrze, jestem zauroczona wszystkim co ma motyw kota, ale sami przyznajcie- świetny pomysł i wykonanie.

3. Wieszak domki z palet- KLINIKA DIY

Jak zobaczyłam ten projekt na stronie Kasi od razu przyciągnął moje oko. Tak, mam słabość do rzeczy z palet. I stanowczo chciałabym mieć taki wieszak u siebie.

4. Organizer na ścianę w ramie- HAART

Jak zobaczyłam tą ramę aż westchnęłam z zachwytu. CUDOWNA! Przydałby mi się taki piękny organizer, zwłaszcza na te wszystkie moje taśmy i tasiemki, które teraz upycham po szufladach.

5. Wiosenna filiżanka- IT’S SO EASY

Mam alergię na te wszystkie lewitujące filiżanki z kawą, tymczasem zobaczyłam to… i zakochałam się. Taka kwiatową wersję mogłabym mieć u siebie!

Uwielbiam hairpin legs, a tutaj w połączeniu z kwiatowa tkaniną prezentują się doskonale. No i pomysł by użyc starej sukienki- uwielbiam taki domowy recykling 😉

6. Ławeczka ze starej sukienki- MARHERI CRAFTS

7. Kaktus na szpilki- NOSZKI

Kolejna moja zajawka po kotach czyli kaktusy! Sama zrobiłam sobie kiedyś taki szpilkownik kaktus, tylko, ze z filcu. I płaski jest jakiś taki… i w ogóle nie do końca. Tymczasem ten- cudny jest! <3

8. Koszula w kaktusy- WYDEKORUJ

Wyżej były kaktusy więc tym razem będzie o… kaktusach. Dla odmiany jednak na ubraniu.  Kaktusowa koszula prezentuje się przepięknie. Nosiłabym!

9. Kule do kąpieli minerały- SPECKLED FAWN

Zachwycające! Sama od odłuższego czasu nosze się z zrobieniem kuli do kapieli DIY, ale tym tutaj na pewno będzie cięzko dorównać- wyglądają bowiem jak najprawdzisze minerały!

10. Wielkanocne zajączki – ARCHISTACJA

Zaraz Wielkanoc, więc może DIY tematyczne? Takie urocze zające na pewno niebanalnie ozdobią świąteczny stół.