Lato już za nami, to więc dobry czas na małe podsumowanie tego okresu w zdjęciach. Ostatnio po aparat sięgałam rzadko, ale parę letnich chwil udało mi się uwiecznić.

Jako, że blog mój na blogspocie stoi i wszystko zostaje przemielone przez Albumy google, jak zwykle została trochę wyżarta ze zdjęć ostrość i kolory. Wahałam się więc dobra chwilę czy opublikować ten post, ale w końcu zdecydowałam się na to, jako pewnego rodzaju pamiątkę tego letniego okresu. Poniżej kilka wybranych zdjęć i oczywiście jak to u mnie bywa- głównie kotki i stokrotki 😉
Do obróbki używam zarówno Photoshopowych akcji jak i presetów do Lightroomie, o których powstały na moim blogu dwa poniższe posty;

<< PRESETY DO LIGHTROOMA+ AKCJE DO PHOTOSHOPA >>

<< AKCJE DO PHOTOSHOPA >>

zdjroza
MG

 

MG %Bcopy

 

MG

 

WAZKA
kefirkot
kotek
MG

Dziękuję Ci za wizytę na moim blogu, będzie mi również bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad komentując :)A jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić inne wpisy polub mnie na facebooku, o TUTAJ.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim z innymi, będzie fajnie jeśli przekażesz go dalej w świat! Kliknij w ikonkę na dole, do wybranego medium.

 

Zapisz się do KREATYWNEGO NEWSLETTERA, aby otrzymywać wyjątkowe materiały dostępne tylko dla subskrybentów.