Dzisiaj urocze plakaty z inspirowane Francją. Czemu akurat Francja, a nie na przykład, moja ukochana Japonia? Zaczęło się niewinnie- narysowałam elegancką dziewczynę, zrobiłam jej różowe tło, napis. Wyszło coś takiego jak poniżej.

Ehkem, wybaczcie tą haniebną jakość kalkulatora i zdjęcie zamiast screena. Ale grunt, że wiadomo o co chodzi.

W każdym razie “coś tam coś” nie brzmi wystarczająco dumnie, by wieszać to na ścianie. Zaczęłam więc rozkminiać jak dalej poprowadzić te plakaty, co tam wpisać, żeby nie było wstyd ludziom pokazywać, podpytałam więc;

Ja: Może coś po francusku
A: Bonjour ?
Ja: Dorysuje jej bagietkę i podpisze tak ?
A: Lepiej berecik

No i proszę. Ma berecik. I nawet dodatkowo chustkę pod szyją. Przy okazji temat plakatów się wyklarował- seria francuska. Skoro francuska to oczywiste, że musi być też wieża Eiffla. I szampan francuski, Moet najlepiej, uroczy taki, różowiutki, wiecie. I był, ale pliki mi zeżarło. Właściwie wszystkie 3, ale te dwa, które dziś prezentuję zdążyłam wydrukować, więc skanowanie, lekka obróbka i w ich przypadku sprawa uratowana. Nawet napisy zyskały fajną nierówność przy tym procesie, więc nie ma tego złego. Tylko tego szampana mi żal, ale możne kiedyś, przy innej okazji?

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ PLAKATY


Warto wiedzieć!

  • Aby zachować dobrać jakość plakatów, maksymalny rozmiar wydruku plików to A4
  • Nie ma możliwości zmiany wzorów lub kolorów na inne
  • Pliki są darmowe, jednak udostępniam wyłącznie do użytku personalnego, nie można ich wykorzystywać w celach komercyjnych.

XOXO,