Zawsze podobał mi się pomysł planerów tygodniowych. Wszystkie obowiązki na dany dzień tygodnia w czytelnych punktach, najlepiej w ładnej oprawie, coby osłodzić trud ich realizacji  🙂 Postanowiłam więc stworzyć więc własna wersje takiego planera, ale zawsze termin jego powstania przekładałam na ,,innym razem”. Nadchodzący rok szkolny zmotywował mnie i przyspieszył  proces ich powstawania- postanowiłam bowiem prócz planerów tygodniowych przygotować w tej samej stylistyce plany lekcji.  Jest więc coś i dla ucznia i dla studenta, i dla każdej osoby, która chce zorganizować swój czas.

Planery przygotowałam w pięciu pastelowych kolorach- pistacjowym, niebieskim i różowym. Jest tez oczywiście wersja czarno- biała, dla minimalistów, albo ludzi jak, którzy wiecznie nie maja kolorowego tuszu 😀

Zalecany rozmiar wydruku to maksymalnie A3.

kolory

Jeśli szukasz innych grafik, które pomogą Ci planować, koniecznie zobacz też miesięczny kalandarz- planer na wrzesień, o TU. Dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych, a do tego przygotowałam pasujący do niego plakat.

KLIKNIJ TUTAJ, BY POBRAĆ PLANER I PLAN LEKCJI