Uwielbiam sukulenty, kocham kaktusy, więc taka seria musiała pojawić się w sklepiku prędzej czy później. Nie ma co ukrywać- jestem naprawdę podekscytowana tą kolekcją- to moja ulubiona zaraz po tej z kotkami. I jeszcze tejpączkami, bo hej, priorytety, to w końcu żarcie.

Wzory przygotowałam jak zawsze w delikatnym, akwarelowym stylu. Uwielbiam rysować rzeczy do których czuję sympatię, od razu lepiej się nad nimi pracuje. Oczywiście jak to ja, miałam momenty niezdecydowania. Na przykład, który wzór wybrać, czy ten ukwiecony, a może nie. Na szczęście pomogliście mi na blogowym fanpejdżu i tym sposobem  wygrała wersja kaktusa z kwiatkami <3

A jeśli kogoś jeszcze tam nie ma, a tez lubi pomagać, albo na przykład chciałby zadecydować co pojawi się w kalendarzu na następny miesiąc- koniecznie klika TUTAJ i daje lajka! 🙂

Co do zawartości kolekcji, klasycznie, jak zawsze, dostępne są między innymi kubeczki. Tutaj wersja z samymi ilustracjami, na stronie sklepu dostępna też wersja z napisem. Spokojnie, można pić, nie kłują!

kubki kaktus kup sklepik prezent kubek

kubki kaktus kup sklepik prezent kubek

W kaktusowej kolekcji pojawiły się też torby i koszulki. Taka odrobina słonecznej Kaliforni dla Twojego ałtfitu. Manifestacja Twojego kaktusowego świra. Albo po prostu idealne, kiedy chcesz uświadomić resztę świata co ma ogórek do kaktusa.

kaktusiki lady

kaktus to ogórek

przytulisz koszulka

Jest też nowość w sklepiku- poszewki na poduszki. To jest mój hit w tej serii- nadadzą każdemu wnętrzu świetnego boho klimatu. Aktualnie na stronie sklepiku dostępne są 4 wzory kaktusowych poduszek.

kaKKTUSOWA PODUSIA

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ KAKTUSOWE GADŻETY W SKLEPIKU!

Tak prezentują się wybrane wzory z kaktusowej kolekcji. Mam nadzieję, że przypadną do gustu innym kaktusowym miłośnikom i uszczęśliwią jakiegoś sukulentowego fana, gdy będzie popijał z kaktusowego kubka ulubiona herbatkę.