Dziś przychodzę do was z 3 świątecznymi grafikami do wydruku za free. Można traktować je jako ozdobne kartki, ale również i jako plakaty, ponieważ istnieje możliwość wydrukowania ich przy zachowaniu jakości aż do formatu A4. Oczywiście po drodze nie obyło się bez przygód- plik z projektem kartki z choinka uległ uszkodzeniu i godzinę spędziłam szukając i testując rożne rozwiązania problemu. Oczywiście nie udało mi się, ku tym większej mojej rozpaczy, że naprawdę byłam z ilustracji zadowolona. A przecież odtworzona to już nie będzie taka ładna, bo zawsze tak jest, nie? A guzik- jak dla mnie, wyszła jeszcze ładniejsza. Mamy więc pewnego rodzaju happy end (a ja chodzę dumna jak paw, bo jednak da się? da!) i mogę przekazać wam do użytku wszystkie 3 wzory. Uff, kryzys opanowany!

świąteczne zimowe pocztówki plakaty do pobrania do wydrukowania za darmo do druku cicha noc pastelowe za free poster christmas

Mamy bombki, jak bombki to choinka, jak choinka to prezenty… i jeszcze jeden plakat typograficzny do tego 🙂 Myślę, że tworzą razem zgrabne trio. Jest kolorowo, pastelowo z odrobiną czerni dla dodania charakteru- bo święta przecież nie musza być tylko czerwono-złote! 😉 Jeśli jednak marzy wam się jeszcze coś innego, to zaglądnijcie do posta z plakatami z zeszłego roku, o TUTAJ, może tam znajdziecie coś dla siebie.

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ GRAFIKI


Warto wiedzieć!

  • Aby zachować dobrać jakość plakatów, maksymalny rozmiar wydruku plików to A4
  • Nie ma możliwości zmiany wzorów lub kolorów na inne
  • Pliki są darmowe, jednak udostępniam wyłącznie do użytku personalnego, nie można ich wykorzystywać w celach komercyjnych.

A może trochę zimowo-świątecznego klimatu dla telefonu lub pulpitu? Zobacz Gwiazdkowe tapety do pobrania!