happybirthday%%B%%

Dziś kolejna, a zarazem ostania część, w której pokazuje co udało mi się narysować w ramach wyzwania a little CUP OF ART. Tą część wyzwania zrobiłam w hmm.. bardziej analogowy sposób. Nie to, że miałam taką ambicję. Zgubiłam gdzieś końcówki od tabletowego piórka i nie mogłam ich znaleźć. Ale wyszło mi to na dobre, dawno nie tworzyłam nic na papierze. W ruch poszły więc akwarele, długopisy, tusz i ołówki.
Tutaj I częśc wyzwania: KLIK!

15. Ażur

Nie umiem w wycinanie, a nożyk do papieru okazał się być totalnie tępy. Dobra, wiem, że złej baletnicy to.. W każdym razie,  przedstawiam więc wam moją wycinankową złowieszcza królową 😛
wzcinanka

16.  Ilustracja mody

O, a ten temat wyjątkowo mi się spodobał. Planowałam skromną małą czarną. Nawet nie wiem kiedy wyszła mi falbaniasta i różowa.
rysunek moda

17.  Karykatura znanej osoby

Nie lubię karykatur. W jakiś sposób ten rodzaj rysunków budzi u mnie niepokój. Ale, że w sumie nie umiem rysować podobizn sławnych ludzi, to  nawet nie musiałam się bardzo starać, aby wyszła mi karykatura.
angelinajolie
Coś złego stało się z ostrością 🙁

18. Mandala

Wstyd się przyznać, ale… nie podołałam. Podobno rysowanie mandali relaksuje. U mnie przyniosło odwrotny skutek. Zwyczajnie nie miałam cierpliwości do tego.

19. Abstrakcja- Twój dzisiejszy humor

Mój aparat za chiny ludowe nie chciał złapać ostrości na tym rysunku. Podejrzewam, że nie rozumie sztuki nowoczesnej. 
abstrakcja

20. Postac z bajki z Twojego dzieciństwa

Oczywiście Pocahontas! Tu namalowana w moim rysunkowym stylu. Wiecie, jak byłam mała to oglądałam ta baję dzień w dzień. I zawsze płakałam, kiedy John odpływał. Właściwie, wciąż płacze przy tym fragmencie.
pocahontas

21. Swiat marzeń

Niestety rysunek nie został ukończony. Mimo to, wklejam to co udało mi się namalować. Plan był taki, że w włosach naszej bohaterki miały znajdować się rożne rzeczy, kojarzące się z marzeniami.
marzenia

22. Superbohater na wesoło

Postanowiłam stworzyć superbohaterkę, która mnie rozumie. By mieć na nareszcie superbohatera, z którym mogę się identyfikować. Tym sposobem powstała Super Krycha Nie Ogarniam.
superbohaterka
Tak ją polubiłam, że powstała nawet wersja poważniejsza tej heroiny.
superhir


23. Stwórz co tylko zechcesz

Mało w tym moim zestawieniu było facetów. No dobra, żadnego. Postanowiłam więc nadrobić tym rysunkiem.
chlopak