Tak jak zapowiadałam już w newsletterze, grudzień będzie pełen postów o tematyce świątecznej i zimowej. Będą one też pojawiać się dwa razy częściej- w poniedziałek i czwartek, tak abym zdążyła podzielić się z wami wszystkimi świątecznymi pomysłami zanim nadejdą. Znaczy święta, nie pomysły. Bo tych już mam sporo i tylko czekają na spisanie lub publikację! 🙂 Będziemy między innymi robić świąteczne ozdoby, własnoręcznie wykonywać prezenty czy nawet samemu projektować ich opakowanie.

Dziś natomiast zrobimy coś dobrego dla swoich pulpitów i ekranów telefonów- ustawimy im nowe zimowo-świąteczne tapety! Tapety przygotowałam w dwóch wzorach, w 5  wersjach kolorystycznych.

Tapety na pulpit  występują również w wersji z miejscem na ikony, co jest przydatne gdy np. tak jak ja nie ma się możliwości obramowania podpisów z zawartością folderów/ikon.

Mój pulpit zdobi wersja różowa, natomiast na telefonie króluje niebieska. Ciekawa jestem, którą wybierzesz dla siebie. Jeśli jednak żadna z powyższych nie przypadła Ci do gustu, to może któraś z zeszłorocznych wpadnie Ci w oko? Możesz zobaczyć je o TUTAJ.

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ TAPETY

P.S: W sklepiku są dostępne również kubki z tym zimowym motywem. W dodatku jutrzejszy dzień to świetny termin na zakup tych lub innych wzorów, bo tylko we wtorek obowiązuje darmowa dostawa na wszystkie produkty w moim cupsellowym sklepiku!

 

Kotki i stokrotkiPRZEJDŹ DO SKLEPIKU I KUP SOBIE COŚ FAJNEGO!