kalendarz%Bkwiecie%C%%Bdo%Bpobrania%Bdo%Bwydruku%Bplaner%Bnotatnik

W kwietniowym kalendarzu do wydruku królują forsycje. Mam pewien sentyment do tych kwiatów. Krzak tej słonecznej rośliny rośnie na moim podwórku, i kiedy tylko zaczyna się zielenić, zawsze zabieram parę gałązek do wazonu. Następnie, kiedy zakwitnie, jest regularnym elementem wystroju mojej sypialni.  Z resztą- jak najbardziej kojarzą się z kwietniem i Wielkanocą, prawda?

Jak zawsze wersja kolorowa i czarno- biała. Zalecana wielkość wydruku max. A4.

Jeśli subskrybujesz mój newsletter, kalendarz już czeka na Ciebie w Twojej skrzynce email. Jeśli nie, a też chcesz (bo  chcesz, prawda? :D) – kiedy zapiszesz się, po zakończeniu procesu rejestracji otrzymasz taki planer do pobrania.

zapissie%B%%

pobierz darmowe grafiki
Mam nadzieję, że kalendarz na ten miesiąc przypadnie wam do gustu! Słonecznego kwietnia i udanego Prima Aprilis, kochani!

Zapisz się do KREATYWNEGO NEWSLETTERA, aby otrzymywać wyjątkowe materiały dostępne tylko dla subskrybentów.

Dziękuję Ci za wizytę na moim blogu, będzie mi również bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad komentując :)A jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić inne wpisy polub mnie na facebooku, o TUTAJ.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim z innymi, będzie fajnie jeśli przekażesz go dalej w świat! Kliknij w ikonkę na dole, do wybranego medium.