MG

 

Dzień matki tuż tuż, nie mogło więc zabraknąć związanego z tym świętem postu. Dziś taki projekt hybryda, bo połączenie grafiki do wydruku z DIY.

MG copy

Wszystko zaczęło się niewinnie- namalowałam teksturę, zaprojektowałam napisy, wszystko to wstawiłam w pionowe karty, otwierane jak zeszyt. Taka kartka wyglądała ok, ale hej, czemu by czasem nie zaszaleć bardziej?

Postanowiłam więc, że karta będzie stała poziomo- takie są w końcu rzadziej spotykane. Żeby była ciekawsza- do projektu dodałam ozdobne, wystające ponad ,,kartkę właściwą” koronkowe elementy. A na koniec- zrobiłam dwie wersje tego ozdobnika- z gotowym napisem, i pustą, gdzie możemy odręcznie czy w programie graficznym wpisać nasze własne krótkie życzenia, czy imię obdarowywanej. Miejsce na dłuższe życzenia też się znajdzie- można je umieścić w środku naszej kartki.

MG

 

MG

Na zdjęciach wersja z gotowym napisem, w plikach do pobrania znajduje się też druga o której wspominałam- do uzupełnienia własnym tekstem.

Kartke wykonałam w 3 wersjach kolorystycznych. Jest ona zaprojektowana do maksymalnego formatu wydruku A4- A5 po zgięciu bazy na pół. Takie wymiary mają kartki ze zdjęcia.

Instrukcja montażu takiej kartki jest banalna. Otrzymujemy dwa pliki- jeden z kartką bazą, drugi z ozdobną opaską na nią. Ozdobę wycinamy, zaginamy wg zaznaczonych linii. Kartkę bazę składamy na pół, w połowie kwiatowej okładki przyklejamy nakładkę/ opaskę.

MG

Dodatkowo przygotowałam zawieszki do prezentów z tym samym wzorem i w kolorach, co kartki.

kartkidzieCmatkietykietydowydrukudopobrania

 

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ GRAFIKI!

P.S: W Kotostokrotkowym sklepiku pojawiły się gadżety z okazji Dnia Matki- i te na poważnie, i te z przymruczeniem oka. Koniecznie wpadnijcie, KLIK!

P.S.2: A jeśli szukasz pomysłów na prezent DIY z okazji Dnia Mam, koniecznie zajrzyj TUTAJ.

dzieCmatkiprezentgadCBCetypomysCkup

 

Zapisz się do KREATYWNEGO NEWSLETTERA, aby otrzymywać wyjątkowe materiały dostępne tylko dla subskrybentów.
Dziękuję Ci za wizytę na moim blogu, będzie mi również bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad komentując :)A jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić inne wpisy polub mnie na facebooku, o TUTAJ.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim z innymi, będzie fajnie jeśli przekażesz go dalej w świat! Kliknij w ikonkę na dole, do wybranego medium.