Dzisiaj coś praktycznego i ozdobnego  zarazem- plakat przelicznik od kuchni! Zastanawiasz się czasem; Ile szklanek to litr? Ile ml ma kubek a ile szklanka? Czemu wiecznie brakuje części mąki do przepisu, jak akurat mam ochotę upiec ciasto? Wystarczy taki mały plakacik, i już nie musisz kombinować 😀 No, poza ostatnim, tego jeszcze nikt nie rozgryzł.

Plakat jest prosty, czarno-biały- łatwo go więc wydrukować a ponad to będzie pasował do każdej kuchni. Ja użyłam większej ramki z passepartout, a plakat wydrukowałam w formacie A4 na zwyklej domowej drukarce, dzięki temu zyskał na rozmiarze, a jednocześnie nie musiałam drukować go w punkcie obsługującym większe wydruki. Oczywiście jeśli potrzebujesz formatu większego niż A4, bardzo budżetowa opcja jest po prostu wydruk na lepszej jakości papierze w punkcie ksero, lub jeśli masz do wydruku plakatów kilka- bardzo opłaca się zakupić ich wydruk na allegro, jest tam sporo sprzedawców drukujących plakaty za grosze i w naprawdę dobrej cenie.

Wersja, która posiadam w kuchni, to pierwsza, testowa, którą wydrukowałam i dłuższy czas sprawdzałam, czy wszystko się zgadza.W tej też wersji wkradł się błąd – narysowałam o dwie szczypty za mało 😀 Ale spokojnie, nowa wersja tego błędu już nie posiada! 🙂

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ PLIK DO WYDRUKU


Warto wiedzieć!

  • Nie ma możliwości zmiany wzorów lub kolorów na inne
  • Pliki są darmowe, jednak udostępniam wyłącznie do użytku personalnego, nie można ich wykorzystywać w celach komercyjnych.

Podobają Ci się materiały, które dla Ciebie przygotowałam? Wesprzyj moją pracę i postaw mi kawkę! 🙂 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

XOXO,