Biedronka haul przybory szkolne złote kayet a of

Dopiero przy obróbce odkryłam, że część opakowań jest do góry nogami- ups! 😛

Lubię, kiedy w Biedronce rozpoczynają się akcje szkolne (wiecie, te oferty Witaj Szkoło) , bo można wtedy za naprawdę atrakcyjną cenę wypatrzyć mnóstwo materiałów plastycznych jak filc czy modelina. Przeglądając tegoroczną ofertę szkolną Biedronki naprawdę mile się zaskoczyłam- sklep wypuścił bowiem serię ślicznych akcesoriów papierniczych Kayet, w skład których wchodziły między innymi plastyczne cuda w kolorze… bieli i złota! To ten moment, kiedy uświadamiasz sobie, że potrzebujesz kolejnej porcji ołówków, bo takich ładnych jak te z gazetki szkolnej, to jeszcze nie masz. I może tych spinaczy…  I jeszcze… 😀

giphy

Tak mniej więcej wyglądałam, gdy wypatrzyłam te cuda w gazetce

Prócz tego, że rzeczy wyglądały bosko to kusiły też ceną. Strasznie ciekawa byłam jak wyglądają w realu, czy faktycznie są tak cudne jak w katalogu. Kolejna sprawa, to jak z jakością przy tak niskiej cenie. I co w marketach bywa problemem przy takich atrakcyjnych ofertach- jak  z ich dostępnością.  Z tym ostatnim okazuje się, ze wcale nie najgorzej- akurat tego dnia byłam w dwóch Biedronkach i wszystkie miały prawie pełen asortyment artykułów szkolnych w odcieniach złota i bieli.  Ale czy były warte tych paru złotych? Jak z jakością i użytkowaniem? I co dokładnie udało mi  się zdobyć? Już piszę!

washi tape biedronka przybory szkolne witaj szkoło do szkoły z biedronką gazetka

 biedronka przybory szkolne witaj szkoło do szkoły z biedronką gazetka

Washi tape! Bardzo fajne wzory, a w komplecie az 4 sztuki. Niestety jakościowo są trochę gorsze od taśm, które zamawiam na Aliexpress.  Jakość nadruku w niektórych egzemplarzach była po prostu słaba. Inna sprawa, że w tak niskiej cenie ( 5 zł)  takiej ilości tego ,,magicznego lepca” na Allie nie dostaniemy. Jest to więc rozwiązanie ”coś za cos”.  Niemniej- mi na szczęście udało się wybrać ładniejszy egzemplarz i nie żałuje ich zakupu.

 biedronka przybory szkolne witaj szkoło do szkoły z biedronką gazetka

Hit, hit- pinezki w kształcie tak modnych teraz ananasów.  Jeden miał delikatny defekt w pokryciu farbą, prócz tego bardzo solidne (póki co przypinam nimi karteczki z cytatami do ściany nad biurkiem i nawet się nie wygięły), urocze drobiazgi.

 biedronka przybory szkolne witaj szkoło do szkoły z biedronką gazetka

Ołówki, mam małego bzika na ich punkcie. Im bardziej fancy, tym lepiej! 😀 Ołóweczki mimo śliskiej foli struga się łatwo, piszą bardzo przyjemnie. Ale moim prawdziwym hitem jak chodzi o pisanie są długopisy kulkowe. Maja kolor czarny (mój ulubiony tuszu) i baaaardzo przyjemnie się nimi pisze.

Biedronka haul przybory szkolne złote kayet of

 biedronka przybory szkolne witaj szkoło do szkoły z biedronką gazetka

Ta teczka to chyba najbardziej praktyczny zakup z tej listy, w dodatku kosztowała niecałe 10 zł.   Ma kilkanaście przegródek, do tego naklejki by je ponumerować i opisać koperty. W końcu zaprowadzę porządek w dokumentach! Drobny mankament to to widoczne na zdjęciu nadlanie plastiku przy zamykaniu, ale to można łatwo wyciąć.
 biedronka przybory szkolne witaj szkoło do szkoły z biedronką gazetka

Przy okazji zakupiłam tez parę zeszytów na domowe notatki. Prawda, że cudne te okładki? To ten moment kiedy samo nasuwa się ,,a jak ja chodziłam do szkoły to takich ładnych rzeczy nie było!”  A na pewno nie za niecałe 2 zł.

Biedronka haul przybory szkolne złote kayet of

Klipsy! Złote kropki, całe złote, paseczki… ale mi się podobają! Troszkę ciężko chodzą, ale tak już bywa z tym typem.  Nadruk jest naprawdę porządny, tak samo z wykonaniem samych spinaczy. Nic, tylko brać!

Podsumowując, jestem strasznie zadowolona z zakupów, ba, czuję się prawie jakbym znów szła do szkoły, mimo, ze przecież to wszystko będę używać tylko w moim małym, domowym biurze 😉 Rzeczy są prześliczne, jest to też całkiem dobry stosunek jakości do ceny.