MG
Dziś kolejna porcja świątecznych plików do druku- tym razem etykiety prezentowe.
Fajnie prezentują się wydrukowane na kolorowym lub jak u mnie- błyszczącym. Warto zadbać, aby papier na którym drukujemy był dość sztywny. Plansza, którą przygotowałam zawiera 8 wzorów etykietek i nadaje się do wydruku w wymiarze A4. Metki można przedziurawić dziurkaczem i przewlec przez nie wstążkę lub po prostu włożyć je za tasiemkę.  
MG

Starałam się, aby podpisy były uniwersalne, tak więc możemy uzupełniać je dowolnie: Dla ukochanego dziadka, taty ale i chłopaka. Ukochanej babci, mamy lub cioci.
MG
Do pakowania prezentów użyłam papieru pakowego (uwielbiam go- ostatnio zakupiłam nawet karteczki samoprzylepne z papieru kraft <3), białej bibułki i błyszczącego konfetti- u mnie to pocięta na kwadraty srebrna, ozdobna folia. W ruch poszedł też czerwony kordonek i wstążka oraz element naturalny- gałązki świerku.
Prezenty pakowałam warstwami- podarunek, konfetti, biały papier, szary papier.  Warto nie przesadzić z ilością błyszczących drobinek. W końcu chcemy żeby obdarowany był przyjemnie zaskoczony, ale jednocześnie nie dostał szału zbierając milion małych papierków  z podłogi 😀
Świąteczne etykiety DIY do wydruku + pomysł na pakowanie prezentów

etykiety notatnik kreatywny
KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY POBRAĆ ETYKIETY

Zapisz się do KREATYWNEGO NEWSLETTERA, aby otrzymywać wyjątkowe materiały dostępne tylko dla subskrybentów.
Dziękuję Ci za wizytę na moim blogu, będzie mi również bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad komentując 🙂

A jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić inne wpisy polub mnie na facebooku, o TUTAJ.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim z innymi, będzie fajnie jeśli przekażesz go dalej w świat! Kliknij w ikonkę na dole, do wybranego medium.