Lubię oglądać na YouTube vlogi na których coś kreatywnie się tworzy. Uwielbiam zachwycać się jak pomysłowi potrafią być niektórzy ludzie, patrzeć jak z niepozornych materiałów powstają ciekawe przedmioty.  Dowiaduje się też o nowych sposobach tworzenia czy zostaję zainspirowana by zrobić coś podobnego dla siebie. Lubię tą często towarzysząca mi podczas oglądania myśl ,,nigdy bym nie pomyślała żeby zrobić to w ten sposob!” Takie filmiki potrafią być niezmiernie inspirujące, dlatego  chciałabym się z wami nimi podzielić.
Pokrótce przedstawię 5 aktualnie ulubionych kanałów o tematyce zrób to sam. Zalinkuje też moje ulubione projekty, co okazało się najtrudniejszym wyzwaniem, bo jak tu wybrać tylko pięć spośród tak wielu fantastycznych pomysłów?! 🙂

1. THE SORRY GIRLS 

Kanał prowadzony przez dwie wspólnie mieszkające dziewczyny z Kanady. Znajdziecie u nich dużo pomysłowych a co najważniejsze oryginalnych pomysłów na dekoracje czy przedmioty codziennego użytku. Ponad to mnóstwo świetnych pomysłów na kostiumy- to konto to prawdziwa skarbnica porad jak samemu wykonać dany strój!

2. Christine Kobzeff

Tym razem youtuberka z USA. Mnóstwo kategorii filmików. Co wyróżnia Christine to pomysły  nie tylko na dekoracje ale sporo pomysłów na praktyczną organizacje przestrzeni.

3. LaurDIY

Ponownie Kanada! Kanał wyjątkowo obfity w filmy DIY, można tam przepaść na bardzo długo. Naprawdę warto przekonać się o tym samemu, poro kategorii, naprawdę jest w czym wybierać.

4. Mary Elizabeth

Kiedyś na tym kanale ukazywały się produkcje A Fab Life, przedsięwzięcie prowadzone wspólnie przez Mary i Leah. Polecam gorąco oglądnąć te filmiki, dziewczyny były świetnym zespołem, robiły naprawdę pomysłowe metamorfozy wnętrz czy DIY a wszystko to z dużą dozą uroku i humoru! Teraz kanał należy już tylko do Mary, ale nic straconego, ta pozytywna  dziewczyna wciąż trzyma jego poziom!

5. Anneorshine

aero
Kolejny kanał na którym znajdziemy praktycznie wszystko! 🙂 Mnóstwo urodowych zrób to sam, sporo domowego i kostiumowego DIY, świetnych pomysłów jak samemu wykonać kostiumy czy ubrania, oczywiście nie zabrakło instrukcji na dekoracje.
A wy macie jakieś ulubione kanały zrób to sam? Piszcie jeśli znacie jakieś vlogi warte polecenia! 🙂

źródło zdjęć: Youtube.com