kalendarz marzec

Uwielbiam wiosenne kwiaty. Mają w sobie jakąś taką magię, której brakuje tym letnim. Może to, że witajmy je jako pierwsze po zimie, nadaje im tej aury wyjątkowości? W każdym razie jak zawsze nie mogłam im się oprzeć i ostatnio nakupiłam parę
wiosennych kwiatów na parapet- narcyzy, hiacynty, czekam też aż w
ogródku zakwitną przebiśniegi i krokusy.

 

Póki co tymi drugimi  można się już cieszyć w formie malowanej- bo ozdabiają marcowy kalendarz do wydruku. Wiecie, przyznam wam się, że choć uwielbiam malować kwiaty, to te były dla mnie wyzwaniem. Strasznie się nastękałam jakie to niczego niepodobne mi wychodzi, zanim w końcu osiągnęłam właściwy efekt :DKalendarz do pobrania jak zawsze trafił do subskrybentów Kreatywnego Newslettera, jeśli jeszcze nim nie jesteś a chcesz go zdobyć, kliknij poniżej, klik, klik!

 

zapissie%B%%

I jak podoba wam się marcowa propozycja? 🙂

Zapisz się do KREATYWNEGO NEWSLETTERA, aby otrzymywać wyjątkowe materiały dostępne tylko dla subskrybentów.
Dziękuję Ci za wizytę na moim blogu, będzie mi również bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad komentując :)A jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić inne wpisy polub mnie na facebooku, o TUTAJ.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim z innymi, będzie fajnie jeśli przekażesz go dalej w świat! Kliknij w ikonkę na dole, do wybranego medium.