plakatkoci
Dziś zrobione przez mnie grafiki do pobrania za free. Na początek coś dla fanów mruczących przyjaciół czyli kocie plakaty do wydruku – dla ułatwienia nazwiemy je meowcatami, ok?
W ogóle jeśli śledzicie bloga już jakiś czas, albo czytaliście rubrykę ,,o mnie”, pewnie w tym momencie wcale się nie zdziwiliście, że akurat koty. No ale co poradzić na taką miaucząca słabość? Ok, moja odpowiedź to przygarnąć kolejnego kota, ale dobra, niech będzie że mam jakiś tam umiar czy resztki zdrowego rozsądku. Udajmy więc, ze tego nie napisałam. Co do samych plakatów na pewno pamiętacie zdjęcie Murzynka z Jesiennego Fotograficznego Wyzwania u Jest Rudo? Nie? To przypominam o nim, o tu. Właśnie ono posłużyło mi za wzór kotka w tym plakacie 🙂 Obowiązkowo efekt złotej folii- ja ostatnio mocno zakręcona na temat złotych elementów jestem, widać to dobrze po designie mojego bloga. Przygotowałam też dwie wersje kolorystyczne, na czarnym i białym tle, w zależności w jakiej ramie będziecie chcieli je umieścić. 
plakat%Bmeow%Bczarny
Czarny Meowcat do pobrania TUTAJ

plakat%Bmeow vectorized
Biała wersja do pobrania TU
Mam nadzieję, ze moje MEOWCATKI przypadną wam do gustu i zamieszkają z wami 😉 No bo jak to, meowcata na ścianę nie przygarniesz? 😉

Dziękuję Ci za wizytę na moim blogu, będzie mi również bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad komentując 🙂

A jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić inne wpisy polub mnie na facebooku, o TUTAJ.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim z innymi, będzie fajnie jeśli przekażesz go dalej w świat!