Zrób sobie DIY z sieciówki czyli ramka inspirowana Urban Outfitters

Dziś kolejny post z serii ,,Sieciówkowych Inspiracji”. Pierwszy i jedyny post z tej serii pojawił się dobrych parę miesięcy temu, ale to nie tak, że porzuciłam ten projekt. Co to, to nie. Na dowód tego przychodzę dziś do was z kolejnym wpisem w tej kategorii. Dziś na tapetę idzie marka Urban Outfitters i ich ramka na zdjęcia.
Wypatrzyłam tam taką fajną ramkę z sznurkami, do których można przypiąć spinaczami zdjęcia. Ale nie tylko, właściwie każdy w miarę lekki przedmiot, więc tym bardziej spodobał mi się pomysł.  Ok, w sumie ostatecznie i tak wieszam na niej tylko zdjęcia, ale potencjał ma, prawda? Jednak nie wybiegajmy do przodu. Jeszcze jedna rzecz o oryginalnej ramce UO.

b 
Jej cena to 45  £. Trochę dużo za ramkę z sieciówki, zwłaszcza jak na Polskie warunki, ale taki urok zagranicznych sklepów. No, przynajmniej dla mnie za drogo. Ale możemy mieć coś podobnego za około 20 złotych, i to w bardzo prosty sposób.

POTRZEBUJEMY: 

  • Nożyczek
  • Małych spinaczy
  • Sznurka
  • Kleju na gorąco lub innego uniwersalnego
  • Zdjęć, obrazków, co tylko chcecie przypiąć do swojej ramki

WYKONANIE:

Zrób sobie DIY z sieciówki czyli ramka inspirowana Urban Outfitters
Z ramki po prostu wyjmujemy szybkę i tył, zaginamy lub usuwamy metalowe zapięcia. Tak naprawdę jedynym trudnym krokiem jest tu dobranie wysokości na jakiej będą wisieć nasze sznurki, bo wiadomo, pod ciężarem zdjęć trochę się rozciągają i obniżają.
Zrób sobie DIY z sieciówki czyli ramka inspirowana Urban Outfitters
Teraz pozostaje już tylko przykleić nasze sznurki, zawiesić zdjęcia i możemy cieszyć się ramką nie gorszą od tej z UO. Ba, nieskromnie powiem, że moja wersja podoba mi się bardziej.
ramka spinacze zdjecia diy

Na allegro zamówiłam spinacze w kolorze naturalnego drewna, ale w ramach mojej obsesji na punkcie bieli, przemalowałam je. I nie, te zdjęcia  blogowe nie są czarno-białe. Po prostu wszystko, włącznie z fotkami, które zwiesiłam, jest  czarno białe. Wiem, nudna jestem. Ramki stylizowane na  polaroidowskie klasyki do pobrania za darmo TU i TU.
ramka
I co sądzicie o mojej wariacji na temat ramki z spinaczami? Bo to, że ja się zakochałam to już wiadomo :>